A tanév utolsó Diákolimpia® Országos Döntőjén a kis iskolák versenyeztek
Rekordközeli részvétel, három új országos döntős csúcs és rendkívül szoros versenyek jellemezték a Kis Iskolák Sportversenye Diákolimpia® Országos Döntőjét, amelyet június 21–24. között rendeztek meg Pécsett. A több mint negyedszázados múltra visszatekintő versenysorozatot annak idején Kováts Tibor, a Békés Megyei Diáksport Tanács egykori titkára és édesapja indította útjára annak érdekében, hogy a kis létszámú […]















